Książka “Wędrówka dusz” odkrywa przed nami tajemnicę życia w świecie dusz, które ma miejsce po śmierci ciała fizycznego człowieka. 

Dr Michael Newton, prowadzący prywatną praktykę doktor doradztwa personalnego oraz dyplomowany hipnoterapeuta, wypracował swoją własną, unikalną technikę hipnozy, która dosięga ukrytych wspomnień jego pacjentów o ich życiu po śmierci. Powstałe zapisy rozmów z pacjentami stanowią swego rodzaju “dziennik podróży”. Książka zawiera opisy 29 pacjentów przeniesionych w stan ich nadświadomości.

W stanie głębokiej hipnozy pacjenci w poruszający sposób opisują to, co wydarzyło się pomiędzy ich poprzednimi inkarnacjami na Ziemi. Wyjawiają oni barwne szczegóły naszych odczuć w chwili śmierci. Opowiadają o spotkaniach z ich zmarłymi bliskimi oraz o tym jak wygląda świat dusz. Gdzie się udamy i czym będziemy się zajmować jako dusze oraz o tym, dlaczego decydujemy się ponownie powrócić na Ziemię w określonych ciałach.

Po przeczytaniu książki “Wędrówka dusz” lepiej zrozumiesz pojęcie nieśmiertelności ludzkiej duszy oraz stawimy czoło wyzwaniom codziennego życia z większą świadomością celu, kiedy zaczniemy lepiej rozumieć przyczyny zdarzeń z naszego własnego życia. W stanie głębokiej hipnozy 29 osób przypomina sobie swoje przeżycia pomiędzy kolejnymi wcieleniami, kiedy istniały jako duchowe istoty.

Książka szczegółowo omawia kwestie takie jak:
– co czujemy w chwili śmierci i zaraz po niej
– duchowi przewodnicy (dusze opiekuńcze)
– dlaczego jesteśmy przypisani do określonych grup dusz w świecie duchowym
– czym się tam zajmujemy
– jak wybieramy następne ciało, by powrócić na Ziemię
– o różnych poziomach rozwoju dusz
– kiedy i gdzie uczymy się rozpoznać nasze bratnie dusze na Ziemi
– cel życia i przejawy istnienia “Stwórcy”

 

Źródło: lubimyczytac.pl