podróże poza ciałem

“Podróże poza ciałem” to książka opisująca jedno z najbardziej ekscytujących doświadczeń, jakie może przydarzyć się człowiekowi. Biznesmen z Wirginii – Robert Monroe, zaczął doświadczać niesamowitych, tajemniczych stanów świadomości, które na zawsze odmieniły jego sposób postrzegania świata i życia ludzkiego. 

“Podróże poza ciałem”. Kiedy po raz pierwszy Robert Monroe zobaczył swoje ciało leżące w łóżku, był przerażony. Ponieważ te tajemnicze stany cyklicznie się powtarzały, postanowić zbadać sprawę dokładniej. Zasięgnął informacji u naukowców i specjalistów, którzy mogliby pomóc mu wyjaśnić, co się właściwie z nim dzieje.

Kiedy doświadczał on odmiennych stanów świadomości, był on w stanie opuszczać swoje ciało fizyczne. Wędrował wtedy poprzez energetyczny świat astralny, gdzie między innymi spotykał on różne byty i istoty, które chętnie dzieliły się z nim swoją wiedzą. Robert Monroe dowiedział się między innymi co dzieje się z nami po śmierci oraz jak wygląda życie po drugiej stronie. “Podróże poza ciałem” to jedna z najsłynniejszych książek z działu parapsychologii i obowiązkowa lektura, kiedy chcemy rozwijać się duchowo.

“Jeżeli ty także czytelniku doświadczyłeś kiedykolwiek OOBE, to książka ta może ci pomóc pozbyciu się związanego z nim lęku, lub w rozwinięciu Twoich potencjalnych zdolności w niezwykle cenny talent. Czytajcie tę książkę uważnie i obserwujcie swoje reakcje. Jeżeli naprawdę będziecie chcieli doświadczyć tego na sobie, życzę powodzenia!”

Davis, Kalifornia
10 stycznia 1971 roku