niebiańska przepowiednia

Bohaterem filmu “Niebiańska przepowiednia” jest John Woodson, sceptyczny Amerykanin i były nauczyciel, który wyrusza do Peru na poszukiwania tajemniczego zwoju zawierającego przepowiednię, która może odmienić losy świata. 

Film oparty na bestsellerowej książce Redfielda “Niebiańska przepowiednia”. To historia duchowej i fascynującej podróży młodego człowieka poznającego starożytne wtajemniczenia. Wraz z grupą innych wtajemniczonych poszukuje on dziewiątego wtajemniczenia wśród peruwiańskich gór.

John Woodson (Matthew Settle) jest byłym nauczycielem oraz trochę zdystansowanym i zagubionym cynikiem. Ciężko mu jest odnaleźć sens życia i wiarę w cokolwiek. W wyniku szczególnego zbiegu okoliczności wyrusza on w podróż do Peru. Rozpoczyna się tam jego wielka przygoda – poszukiwanie tajemniczego starożytnego manuskryptu, znanego jako Niebiańska przepowiednia. Zawiera on dziewięć wtajemniczeń, stanowiących kolejne etapy na drodze do duchowego odrodzenia ludzkości. Przeżywając tę fascynującą przygodę, James przechodzi wewnętrzną metamorfozę – zaczyna doceniać wagę spraw, które wcześniej odrzucał, i dostrzegać sens w każdym wydarzeniu i spotkaniu, jakiego doświadcza. “Niebiańska przepowiednia” jest trzymającym w napięciu filmem przygodowym, a jednocześnie zachowuje głębię duchowej przypowieści. Zabierze cię w podróż, która rozjaśni twą duszę i da zaskakujące odpowiedzi na najważniejsze pytania.

 

Źródło: filmweb.pl