dzwoniące cedry rosji

“Dzwoniące Cedry Rosji” to seria książek, w których autor opowiada o swojej mistycznej przygodzie, jaką przeżył kiedy podróżował po syberyjskiej tajdze. To właśnie tam autor doświadczył fenomenalnego zjawiska, jakim były dzwoniące cedry. 

“Dzwoniące Cedry Rosji” to historia Władimira Megre, który w trakcie swojej podróży handlowej po rzece Ob w 1995 roku, spotkał niezwykłą kobietę. Na imię jej było Anastazja. Spędził z nią trzy dni w syberyjskiej tajdze, gdzie opowiedziała mu ona o niesamowitej prawdzie dotyczącej ludzkiego życia na Ziemi. Wprowadzała go ona w tajniki wiedzy na temat naszego codziennego życia, zakładania rodziny, wychowywania dzieci, ludzkiej seksualności, a nawet religii. Opowiedziała mu o wielu istotnych sprawach dotyczących ludzkiego życia oraz rozwoju naszej świadomości.

Wiedza, którą przekazała Anastazja, tak bardzo wpłynęła na Władimira, że zmusiła go do głębokich refleksji na temat ludzkiego życia. Postanowił on po powrocie do Moskwy podzielić się z innymi swoim niezwykłym doświadczeniem oraz tym czego się od niej nauczył.

Tak właśnie Władimir Megre zapoczątkował całą serię książek, która dzieli się z nami zachwycającą oraz często zaskakującą wiedzą na temat ludzkiego życia, która odnajduje swoje początki już w czasach starożytności.