przekazy tobiasza

Przekazy Tobiasza. Każda istota obdarzona duszą odbywa swoją własną podróż i wzrasta we własnym tempie, zgodnie z własną, unikalną ścieżką.

Przekazy Tobiasza opisane w książce “Podróż Aniołów”, mówią nam, że w rozwoju duchowym nie ma przypisanej grupowej ścieżki. Każda istota robi postępy we własnym tempie, w oparciu o pragnienia własnej duszy. Może się nam wydawać, że niektóre dusze są daleko w tyle, ale to nie jest prawda. To tylko złudzenie, ponieważ nie da się zmierzyć tego, kto tak naprawdę wyrwał do przodu, a kto się guzdrze.

“JEST TO, CO JEST”

Ostatecznie i tak każda istota obdarzona duszą odkryje swoją suwerenność. Zrozumie, że nie znajdzie odpowiedzi na swoje pytania w innym człowieku, książce czy też innej anielskiej istocie. Każda istota obdarzona duszą zda w końcu sobie sprawę, że jest suwerenna, oraz że to w sobie ma wszystkie odpowiedzi i rozwiązania, których poszukuje. Każda istota z duszą może odkryć to we własny, unikalny i absolutnie niezwykły sposób.

Gdy widzisz na ulicy pijaną lub pozbawioną środków do życia osobę – nie osądzaj jej. Kto wie, być może jest to bardzo zaawansowana dusza, która właśnie doświadcza utraty wszystkiego.

Istnieją również ludzkie istoty obdarzone duszą, które doświadczają wchodzenia w najgłębsze ciemności. Nie dlatego, że są słabe czy popełniły jakiś błąd, ale dlatego, że właśnie takie wybrały doświadczenie, aby pomóc odpowiedzieć sobie na pytanie:

– Kim jestem?

 

 

Źródło: fragment z książki “Podróż Aniołów” G. i L. Hoppe