channeling

Channeling o skutkach napływu nowej energii na STAR SEEDS i o działaniu Magenty.

Zanim przekażę treść channeling-u, szybkie wyjaśnienie, czym są STAR SEEDS (z ang. “gwiezdne nasiona”, “nasiona gwiazdy”). Są to istoty, które doświadczały życia we Wszechświecie na innych planetach oraz w wymiarach nie fizycznych innych niż Ziemia. Star Seeds mogły mieć również wcześniejsze doświadczenia życia ziemskiego.

Przekaz od Andromedian:

“Łagodne spotkania zasad Magenty z rodzajem piątego wymiaru zaczęły się gwałtownie rozwijać w sąsiedztwie tych, którzy przybyli z gwiazd. Znani jako Star Seeds w waszym świecie. Wspomniane istoty, są w stanie utrzymać duże ilości energii kwantowej przestrzeni oraz transmitować wspomniane energie poprzez ich własne naczynia czasu i przestrzeni do wszystkich.

Natura bycia zasad Magenty jest taka, że powinny pomagać wspomnianym duszom w chwili tworzenia i współpracy w zakresie utrzymania wspomnianych energii, wprowadzając waszą planetę w szybkie tempo. Zasady Magenty powinny pomagać tym, którzy tęsknią za powrotem do domu. Do odpowiednich planet i gwiazd. Powrócić do waszych gwiezdnych rodzin oraz cyklów rzeczywistości poznawczych. Wielu z was odnajduje siebie w przestrzeni kreacji pustki. Przestrzeń próżni, z której wszyscy powinni zacząć organizować i tworzyć poprzez spektrum światła z esencją Magenty wyraźnie ukazującą przygodę uzdrowienia, którą obecnie doświadczacie na planecie Ziemia.

Tęsknota, smutek i melancholia, cierpienie i poczucie straty ogarnia wielu z was, którzy przybyliście z gwiazd przez burzę. W rozwijającym się i zmieniającym się krajobrazie częstotliwości Gai, rozpoznajecie i przywołujecie wspomnienia z przeszłości. Wspomnienia, z którymi przybyliście na wspomniane brzegi. Wspomnienia, o przejściu przez te same energetyczne częstotliwości eony czasu temu w waszych odległych galaktycznych siedzibach, z których przybyliście na obecną matrycę Gai.

I w takim rezonansie przywołujecie w pamięci zniszczenia, które miały miejsce na wielu planetach, eony czasu temu. Zniszczenia i zmiany, które rozpoznajecie jako siły destrukcyjne wezbrane od samej świętej przestrzeni obserwatorów. We wspomnianym rezonansie przywołujecie w pamięci te same odczucia, których doświadczyliście poprzez zmiany jakie miały miejsce w waszych odległych domach.

Bądźcie pewni, drogie, ukochane dzieci gwiazd, że to czego doświadczyliście eony czasu temu, nie ma przyjść na ludzkość. To dzięki waszej pracowitości i przestrzegania zasad galaktycznego bytu, ludzkość oraz wszyscy mieszkańcy Gai są wspomagane, otaczanie i wypełniane w każdej chwili niebiańskimi energiami wniebowstąpienia.

Bądźcie pewni, że ze względu na waszą obecność wszystkie ludzkie dusze odnajdą wytchnienie w wewnętrznej przestrzeni serca ich wcieleń. Do wzrostu, energie przeszłości są transmutowane przez was wszystkich stacjonujących na GAI. Poprzez wasze pojazdy wznoszenia, poprzez wasze pojazdy kreacji i manifestacji, jesteście przynoszącymi zmiany, wewnętrznego “know-how”*, wewnętrznej wiedzy oraz równowagi dla wszystkich Ziemian.

*”know-how” – pochodzący z języka angielskiego (know – „wiedzieć”, how – „jak”) termin określający konkretną wiedzę techniczną z danej dziedziny, umiejętność wykonania lub wyprodukowania czegoś, kompetencję, biegłość.

Drżąca przeszłość waszych galaktycznych jaźni powinna ominąć wszystkich Ziemian i dostarczyć wszystkim obecnym przebudzenie i ścieżkę wznoszenia się do brzegów bezwarunkowej miłości, zrozumienia, akceptacji, czystości, świetności i szczęścia.

Bez względu na zawirowania prądów przepływających przez GAIĘ, to jest wasze sumienne przestrzeganie zasad galaktycznej Miłości, Światła, Pokoju, Harmonii, Szczęścia i Równowagi, którymi powinniście kroczyć przez te czasy z zapałem i mocą. Wiedzcie, że wasze światło jest bardzo potrzebne wszystkim.

Pamiętajcie, że zostaliście dobrze przygotowani do chwili obecnej, zapamiętajcie i rozpoznajcie boskość w tym. Pamiętajcie i wykorzystajcie wszystkie narzędzia dane do waszej dyspozycji. Jeżeli poczujecie się zdezorientowani, zagubieni, melancholijni, wiedzcie, że zawsze możecie liczyć na nasze przewodnictwo, pomoc, wsparcie, miłość i światło. Ponieważ my chodzimy z wami ręka w rękę, krok w krok. Przybyliśmy i wykorzystujemy wszystkie dostępne nam spektra światła, aby otoczyć was leczniczymi, ochronnymi, twórczymi oraz pełnymi miłości energiami wysłanymi dla was z centr waszych Wszechświatów. Bądźcie świadomi, że jesteście wspierani przez to wszystko, co jest. Bądźcie świadomi, że JESTEŚCIE wszystkim, co jest. Wiedzcie, że jesteście kochani bezwarunkowo.

To wszystko, co mamy dla was. Kochamy was. Jesteśmy z wami. Na razie żegnamy się.”

 

Źródło: sacredascensionmerkaba.com, siriusascension.com