Channeling – przekaz od Andromedan. Magenta, Gwiazda Duszy, Czakra Astralna, Ósma Czakra lub również czasami nazywana Alto Czakrą. Co ona znaczy? Jak kolor Magenty może nam pomóc? 

Channeling – przekaz od Andromedan: Moc Magenty

To, co nasi życzliwi Andromedianie próbują nam powiedzieć to to, że kolor Magenta jest bardzo korzystny dla nas wszystkich w tej chwili, ale szczególnie dla tych, którzy pochodzą z gwiazd.

Francine Milford w swojej książce “Color Therapy for Energy Workers” (niestety nie znalazłam polskiego wydania tej książki) pisze:

“Czakra Magenty jest ulokowana nad Czakrą Korony. Czasami jest nazywana Ósmą Czakrą, a innym razem Alto Czakrą, Czakrą Boskiej Głowy albo Dwunastą Czakrą. Jest powiązana z planami dla naszej duszy (Księga Akaszy).

Kolor Magenty jest związany z naszym postrzeganiem życia i naszą zdolnością do tworzenia równowagi i harmonii w naszych codziennych doświadczeniach. Doświadczenia te obejmują fizyczność, mentalność, emocje i duchowość.

Magenta jest połączeniem czerwieni i fioletu. Ponieważ Magenta reprezentuje oba końcowe kolory tęczy. Jest to czasami nazywane Alfą i Omegą, początkiem i końcem.

channelingchanneling

Za pomocą Magenty można wzmocnić swoje zdolności postrzegania pozazmysłowego, a także swój rozwój duchowy. Magenta pozwala wznieść się ponad drobne dramaty życiowe oraz wydarzenia, dając świadomość szerszego obrazu. Wraz z tym przychodzi świadomość, większe zrozumienie oraz wiedza o tym, co rozgrywający się dramat stanowi dla nas i osób zaangażowanych. Pomaga stać się bardziej obserwatorem, niż raczej poszkodowanym lub częścią wydarzenia (jeśli tak zdecydujesz).

Kolor Magenty może być wykorzystany do tworzenia zmian w swoim życiu. To może pomóc uwolnić zalegające emocje i wydarzenia, które już nam nie służą. Może również pomóc nam ruszyć naprzód w życiu w procesie transformacji.

Użyjmy Magenty, aby stworzyć równowagę emocjonalną, fizyczną oraz duchową. Używajmy jej do naszego rozwoju osobistego oraz uwalniania się od starych wzorców. Do balansowania współczucia, tolerancji, akceptacji innych, cierpliwości. Aby podwyższać pozytywność i wprowadzać pozytywne zmiany oraz głęboką radość. Zwiększać aktywność w snach i doświadczeniach pozazmysłowych, a także pomóc w zakresie umiejętności negocjacyjnych.”

channeling

 

Źródło: sacredascensionmerkaba.com