Channeling – przekaz od Andromedan. Poruszony zostanie temat Czakry Sakralnej i powodów, dlaczego możemy odczuwać teraz różne zmiany na poziomie seksualności i intymności. Pojawi się również channeling o zaburzeniach w polu intymności i seksualności.
Podana zostanie eteryczna pieczęć, która pomoże nam zbalansować Czakrę Sakralną oraz dostrajająca, równoważąca i łącząca nas z Czakrą Gwiazdy Duszy – muzyka w cudownej, mistycznej frekwencji dźwiękowej 528HZ.

Channeling – przekaz od Andromedan: Czakra Sakralna

Nasza Czakra Sakralna przechodzi teraz poprzez proces czyszczenia i oczyszczania, dlatego też tak wiele z naszych emocji związanych z seksualnością i intymnością mogą być teraz spotęgowane. Tłumione uczucia dotyczące różnych seksualnych doświadczeń, które pozostawiły negatywny ślad. Uczucie wstydu i poczucia winy w odniesieniu do różnych pragnień seksualnych lub ich braku. Zmniejszone witalności seksualne albo wręcz przeciwnie, wzrost „apetytu seksualnego”. Różne odczucia naszej Czakry Sakralnej, których mogliśmy nie mieć od lat, z seksualnymi pragnieniami, które mogą nas zaskoczyć. Myślenie o poprzednich związkach i/lub seksualnych. Albo nagły brak chęci na seks i intymność.

Cokolwiek i wszystko, co dotyczy seksualności i intymności może pojawić się u nas w tym czasie. Jeżeli tak jest, należy wiedzieć, że jest to normalny proces, i że nasze Sakralne Czakry pracują w celu umożliwienia nam wystarczającego zakorzenienia się w naszych ciałach fizycznych, aby połączyć się z boskością i zbudować most pomiędzy „niebem, a ziemią”.

Klucz Ankh – Święta Pieczęć

Klucz Ankh jest narzędziem pomagającym zrównoważyć czakrę sakralną. Jak widać na zdjęciu poniżej jest to pieczęć z krzyżem Ankh wyrastającym z centrum sześcioramiennej gwiazdy, którą znamy również jako gwiazdę Dawida. Co stanowi „ jak na górze, tak i na dole”, męski i żeński, yin i yang.

channeling

Ankh jest bardzo potężnym symbolem. Znany również jako krzyż egipski, był symbolem życia. Reprezentuje życie wieczne. Oznaczał mądrość i wiedzę na najwyższym poziomie i był również symbolem płodności.

Jako symbol płodności pętla reprezentowała pochwę, a linia poniżej – penisa w jedności z pochwą. Jest to mężczyzna i kobieta w doskonałej jedności. Odzwierciedla to również akt twórczy – stworzenie nowego życia. Poprzez połączenie ze sobą w doskonałej harmonii mężczyzny i kobiety, tworzone jest nowe życie.

Z duchowego punktu widzenie, Ankh reprezentuje klucz do wszelkiej wiedzy ukrytej. Pętla symbolizuje wieczną duszę, ponieważ nie ma początku ani końca. Był również kluczem do rozwikłania tajemnic życia i śmierci.

Sposobem jakim można użyć pieczęć jest po prostu medytacja z symbolem Ankh lub z wcześniej przedstawionym zdjęciem.

Channeling o zaburzeniach w polu intymności i seksualności:

„Wielu na waszej planecie zostało dotkniętych negatywnymi wibracjami dotyczącymi bliskości oraz intymności na wszystkich jej poziomach, zarówno fizycznych i mentalnych. To, co jest postrzegane jako naturalne uczucie (zbliżenie) jest postrzegane jako tabu w waszym świecie i/lub wręcz przeciwnie jest traktowane z absolutnym brakiem szacunku, powodując brak umiaru.

Kluczowe elementy narzędzia Ankh wnoszą zatem jedno w dostosowaniu z surowymi, naturalnymi instynktami, które pozwalają na eliminację naturalnych odczuć do działania oraz wniesienia zdrowej równowagi, która uczy w pełni wykorzystywać wspomniane wcześniej siły wzrastające od środka.

Ponieważ energie wniebowstąpienia nadal będą eskalować, pojazdy są czyszczone i oczyszczane, spychając wszystkie błędy z twoich przodków i wychowania w zakresie tych częstotliwości, i dlatego,  waszych sakralne i podstawowe czakry są wyczyszczane, oczyszczane i równoważone. Dla niektórych proces ten powoduje uczucie dyskomfortu poprzez odczuwanie tłumionych do tej pory emocji dotyczących intymności i seksu. Wspomniane narzędzie powinno pomóc w równoważeniu wspomnianych wcześniej fal uaktualnień energetycznych, pozwalając odnaleźć równowagę wewnętrzną.”

Frekwencja dźwiękowa 528HZ – Czakra Gwiazda Duszy

To zestrojenie zostało stworzone za pomocą częstotliwości 528 HZ. Według dr. Leonarda Horowitz`a, jest to częstotliwość, która jest kluczem do „ muzycznej, matematycznej matrycy stworzenia”.  Częstotliwość MIŁOŚCI, która rezonuje w sercu wszystkiego bardziej niż jakikolwiek dźwięk wcześniej odkryty. Łączy nasze serce, naszą duchową istotę do spiralnej rzeczywistości nieba i ziemi.

 

Źródło: sacredascensionmerkaba.com