seks astralny

Kiedy astralni podróżnicy zaczynają eksplorować poza cielesny świat i poszerzać swoje horyzonty, wkrótce spotykają na swojej drodze innych podróżników. Seks astralny, czy też seks poza ciałem, jest naturalnym, złożonym i chaotycznym połączeniem świadomości z bioenergetycznym wcieleniem.

Seks astralny – dynamika aktu seksualnego w OOBE

Ludzie codziennie tworzą w swoich umysłach myśli i fantazje o podłożu erotycznym. Kreują w swoich wyobrażeniach idealnego kochanka lub stosują praktyki i pozycje seksualne, na które nie odważyliby się w prawdziwym życiu. Są one z reguły bezpieczne i nieszkodliwe. To taki nasz mały, prywatny świat fantazji erotycznych.

Natomiast w subtelnej rzeczywistości poza ciałem, sprawy mogą wyglądać trochę inaczej. Nasze fantazje erotyczne mogą mieć wpływ na delikatne środowisko astralne oraz narzucać się innym podróżującym, często wbrew ich woli.

Jakości myśli podróżującego silnie wpływają na poczynania podejmowane w czasie podróży poza ciałem oraz na inne osoby podróżujące i istoty tam spotykane. Brak kontroli nad myślami o podłożu erotycznym spowoduje, że osoby doświadczające OOBE zostaną “przyblokowane” – to znaczy, że nie będą w stanie podróżować na większe odległości lub/oraz nie będą mogły pozostawać w tym doświadczeniu zbyt długo.

Połączenie pomiędzy ciałem fizycznym i eterycznym, a jego projekcyjnym duplikatem zapewnia obustronny przekaz energii oraz emocji. Dotyczy to również energii wygenerowanej przez fantazje erotyczne oraz potrzeby seksualne.

Pożądanie seksualne jest jednym z najbardziej pierwotnych i silnych pragnień, które niekontrolowane (tak jak inne silne emocje) może doprowadzać do energetycznych zaburzeń pomiędzy ciałem fizycznym, eterycznym oraz projekcyjnym duplikatem.

seks astralny

Seks w strefie czasu rzeczywistego

Akt seksualny poza ciałem jest o wiele bardziej intensywny w projekcji w strefie czasu rzeczywistego. Im podróżnik jest bliższy tej przestrzeni, tym będzie wrażliwszy i podatniejszy na energię seksualną. W tej strefie połączenie pomiędzy ciałem fizycznym, eterycznym, a projekcyjnym sobowtórem jest bardziej bezpośrednie, niż te, które występuje pomiędzy duplikatem astralnym. Z tego też powodu główne ośrodki energetyczne mogą zostać intensywnie pobudzone w trakcie tworzenia spotkań o charakterze seksualnym. Zwłaszcza czakra podstawy i ośrodki genitalne.

Akt seksualny w obrębie projekcji czasu rzeczywistego, może nastąpić prawie że natychmiastowo, w odróżnieniu od spotkań w przestrzeni astralnej, czy też świadomego śnienia.

Zbliżenie w przestrzeni czasu rzeczywistego zawsze kończy się, prawie że natychmiastowym orgazmem ciała fizycznego osoby inicjującej stosunek. Zdarza się również często, że ma go partner, o ile jest to osoba uczestnicząca w projekcji.

Akt seksualny obu partnerów, to nie tylko sprzężenie zwrotne odczuć i emocji. Może wtedy również dojść do przepływu i wymiany energii (np. męskiej i żeńskiej). Kiedy akt jest wywołany w przestrzeni czasu rzeczywistego pomiędzy dwojgiem podróżników, formowane jest wtedy bardzo silne, działające dwukierunkowo, połączenie energetyczne. Powodować to może, że oboje partnerów doświadczy niepohamowanego, seksualnego pożądania, które może całkowicie różnić się od ich prawdziwej natury.

Każdy podróżnik, chociaż robiąc to nieświadomie, przyczynia się do intensywności stosunku. Jednak w przeważającej większości przypadków akty seksualne nie są powodowane rozmyślnym działaniem osoby inicjującej. Wystarczy do tego tylko kilka myśli o podłożu erotycznym, które samoistnie pojawią się gdzieś w naszym umyśle.

Seks astralny

Seks astralny (jak również seks w świadomym śnieniu), mimo iż będzie podobny do aktu ze strefy czasu rzeczywistego, to jednak ponieważ jest on odleglejszy wymiarowo, będzie jakościowo przesyłał dużo mniej wrażeń i energii seksualnej. Jednak sprawia to również, że staje się on bardziej podobny do seksu fizycznego.

W porównaniu do seksu w strefie czasu rzeczywistego, odczucia wrażliwości genitalnej, a także nietypowe odczuwanie tejże przestrzeni, zostają mocno obniżone, co w efekcie prowadzi do niewiarygodnie realistycznych doświadczeń, zbliżonych do seksu fizycznego. Jednak z powodu zredukowanych doznań osiągnięcie orgazmu w seksie astralnym jest trudniejsze.

Wyłączając projekcyjne sobowtóry osób żywych, wiele z istot spotykanych w projekcji astralnej, w rzeczywistości nie istnieje, chociaż występują także takie, które można by określić mianem mieszkańców świata astralnego.

Jest jak najbardziej możliwe odbyć stosunek ze stworzoną, nierzeczywistą osobą. Jednak doznania z takiego zbliżenia są o wiele mniej intensywne, niż te które przeżywa się z inną osobą doświadczającą projekcji. W tej sytuacji doznania seksualne wywodzą się z podświadomości osoby doświadczającej projekcji lub śniącej. Jest bardzo prawdopodobne, że są one oparte na realnie przeżytych doświadczeniach tejże osoby. Mentalne wyobrażenia oraz pojawiające się odczucia, są bardzo rzeczywiste, choć słabsze energetycznie.

seks astralny

Podróżnicy, na których natrafia się w trakcie OOBE, są najczęściej projekcyjnymi sobowtórami innych żywych osób. Jednak, gdy podróżnik podróżuje do niższych wymiarów astralnych może on napotkać na swojej drodze byty astralne.

Istnieje sposób na rozróżnienie bytu astralnego oraz projekcyjnego duplikatu od wykreowanych i nieprawdziwych tworów. Wykreowane i prawdziwe istoty/byty, reagują w bardzo odmienny sposób na kontakt – włącznie z kontaktem seksualnym. Postacie wykreowane będą bierne, nieruchome i przyzwolą na wszystko, co tylko będzie się chciało z nimi zrobić. Natomiast istoty realne, chociaż z natury będą raczej unikały kontaktu, w sytuacji przymuszania, będą stawiać opór, sprzeciwiać się, a nawet walczyć i atakować narzucającego się podróżnika.

W ruchliwych rejonach niższego astralu, zatłoczonego głównie przez nieświadomie projektujące, śniące osoby, może się przytrafić, że podróżujący będzie przypadkiem przenikał przez ciała innych podróżujących. Taka sytuacja, mimo iż często jest nie do uniknięcia, może powodować kłopoty z utrzymaniem wewnętrznej dyscypliny. Utrata kontroli w tym przypadku, często doprowadza do samoistnej inicjacji aktu seksualnego. Nawet jeżeli podróżujący utrzymuje swój umysł w czystości, nadal będzie on również odczuwać emocje seksualne. Może on jednak je okiełznać i zrównoważyć, jeżeli utrzyma swoje skupienie i będzie przemieszczać się dalej. Ten rodzaj seksu jest swego rodzaju pułapką dla nieostrożnych podróżników OOBE.

Inicjacja stosunku ma miejsce wtedy, kiedy myśli i energie seksualne wymkną się spod kontroli. Wystarczy do tego jedna osoba. Akt może zainicjować tak samo kobieta, jak i mężczyzna. Może on odbyć się także pomiędzy osobami o tej samej płci.

Jeżeli osoby podróżujące w OOBE nie chcą doświadczyć aktu seksualnego, muszą szybko uświadomić sobie co się dzieje i natychmiast podjąć działanie. Jeżeli przeczuwają, że może dojść do zbliżenia, powinny wtedy jak najszybciej oddalić się – w szczególności jeżeli dzieje się to w przestrzeni czasu rzeczywistego.

Należy wiedzieć, że ogólnie seks astralny jest bezpieczny. Nic nie może nam się stać podczas zbliżenia w OOBE – bez względu na to czego tam doświadczymy. Dodatkowo wszystko dzieje się dość szybko oraz nie mamy tam z nikim fizycznego kontaktu.

W tej chwili ważne jest poruszenie kwestii, jaką jest sprawa formowania się naturalnej bariery, która tworzy się samoistnie podczas doświadczania seksu poza ciałem. W świecie astralnym panuje zasada, że “podobieństwa się przyciągają”. Tak więc jeżeli podróżnik świadomie poszukuje niskiego pokroju podniet i zachowań seksualnych, szczególnie jeżeli dopuszcza się gwałtu i łamania wolnej woli partnera, to z czasem zaobserwuje znacząco obniżający się poziom wymiaru, w którym doświadcza. Jeżeli takie precedensy będą kontynuowane, będzie on stopniowo schodzić na coraz to niższe poziomy przestrzeni astralnej. Będzie działo się tak, gdyż ten, a nie inny poziom, będą miały środowisko i naturę seksualną bardziej odpowiednią do typu osoby podróżującej.

Okazyjny lub przypadkowy kontakt seksualny, nie powinien wywierać żadnych istotnych, czy też trwałych zmian w poziomie wymiaru osoby doświadczającej.

seks astralny

Natura etyczna i moralna seksu astralnego

Jakakolwiek etyczna i moralna poprawność doświadczeń w OOBE zależy, tylko i wyłącznie, od sumienia i osądu osoby doświadczającej poza ciałem. Bardzo często, właśnie w doświadczaniu seksu astralnego, napotyka się na różne naturalne bariery, które są niczym innym jak normalnymi, moralnymi ograniczeniami przed nieprzyzwoitym zachowaniem.

Jeżeli podróżnik, praktykujący sztukę wychodzenia z ciała, nie będzie w stanie kontrolować swoich poczynań, to w rezultacie nie utrzyma się on długo w stanie OOBE. Doświadczenia takich osób, będą miały nieuniknioną tendencję do szybkiego ich zakańczania, za każdym razem kiedy spotkają na swojej drodze potencjalnego partnera seksualnego. Takie doświadczenia bardzo spłycają potencjał ich OOBE.

Jeżeli podróżujący, poszukują typowo doświadczeń seksualnych, to z czasem zaczną oni spotykać w swojej przestrzeni, coraz to większe grono potencjalnych partnerów. Niższe wymiary, aż roją się od nich. Na tym poziomie doświadczeń, również obowiązuje zasada “podobieństwa się przyciągają”. Tak więc, skupianie w jednym miejscu, osób i bytów z podobnymi zainteresowaniami jest swego rodzaju naturalną selekcją. Daje to wrażenie izolacji istot nadpobudliwych seksualnie od tych, którzy traktują wychodzenie z ciała bardziej poważnie.

Podsumowując. Ograniczenia w naruszaniu prywatności innych istot, w podróżowaniu poza ciałem, nakładamy tak naprawdę sami sobie poprzez nasze moralne wartości. Nic nas tak naprawdę nie powstrzymuje przed niemoralnymi, czy też nieetycznymi zachowaniami. Jednak świadome i bezustanne naruszanie przestrzeni innych istot, niesie za sobą poważne konsekwencje, które objawiają się poprzez zmianę energii podróżnika. Z czasem będzie on schodzić na coraz to niższe wymiary świata astralnego, które będą bliższe natury jego doświadczeń. Złota zasada świata OOBE: “Podobieństwa się przyciągają.”.

 

Źródło grafiki: togoqueens.com