jak przygotować się

Jak przygotować się na kontakt z Aniołami? Jak otworzyć się na ich subtelne energie i znaki? Jak doświadczyć ich obecności w naszym życiu? Poznaj 10 sprawdzonych sposobów na to, jak przygotować się do kontaktu z istotami anielskimi. 

Poza naszym dużym sceptycyzmem w doświadczaniu kontaktów z istotami anielskimi, jedną z największych przeszkód, jaka blokuje nam możliwość kontaktowania się z istotami z innych wymiarów, jest nasza ograniczona percepcja. Jeżeli pragniemy doświadczyć spotkań i kontaktów z Aniołami, musimy pozbyć się tych blokad i zacząć ćwiczyć postrzeganie naszej rzeczywistości.

Przez nałożone na nas różnego rodzaju programy społeczne oraz wychowawcze, nasza percepcja – czyli nasze postrzeganie rzeczywistości, zostaje mocno ograniczona/zablokowana. To swego rodzaju filtr, który decyduje o tym, jakie i które informacje oraz bodźce zostaną przepuszczone do naszej świadomości, a które nie.
Jest to ważne zabezpieczenie, które chroni nas przed potencjalnym niebezpieczeństwem oraz informacjami, na które nie jesteśmy jeszcze przygotowani. Jest to jednak także przeszkoda, która utrudnia nam postrzeganie pozazmysłowe i doświadczanie innych wymiarów rzeczywistości.

Jeżeli chcemy widzieć więcej, otworzyć się na doświadczenia pozazmysłowe oraz zacząć klarowniej odbierać informacje od istot anielskich, powinniśmy zainteresować się ćwiczeniem i poszerzaniem naszej percepcji. Dzięki temu będziemy bardziej wrażliwi na  subtelne sygnały z energetycznego świata pozazmysłowego.

jak przygotować się

Jak przygotować się na kontakt z Aniołami – 10 sprawdzonych sposobów:

1. Wierzmy w to, że Anioły naprawdę istnieją i opiekują się nami

Niemożliwe jest nawiązanie kontaktu z Aniołami, jeżeli podświadomie negujemy ich istnienie. Częstym problemem jest także poczucie, że jesteśmy niegodni ich uwagi i wsparcia. Należy koniecznie zmienić ten sposób myślenia, jeżeli pragniemy nawiązać z nimi kontakt. Anioły zawsze są chętne do pomocy, jednak nie zrobią niczego wbrew naszej woli – jeżeli nie życzymy sobie nawiązać z nimi kontaktu, to całkowicie uszanują nasz wybór.

2. Zastanówmy się nad tym, w jaki sposób myślimy o Aniołach i kontaktach z nimi

Musimy pamiętać, że to my decydujemy o tym, jak będą wyglądać nasze relacje i kontakty z aniołami. Czy będą to relacje oparte na stopie przyjacielskiej, wspólnej współpracy, czy też może będziemy traktować je jako istoty wyższe, przed którymi będziemy padać na kolana. Wszystko zależy od naszego sposobu postrzegania istot anielskich – a one się dostosują do naszej woli. To od nas zależy, czy będziemy potrzebowali skomplikowanych rytuałów, aby je przywołać – bo tak sobie coś ubzduraliśmy, czy też będą one naszymi towarzyszami w codziennym życiu. Warto więc przed podjęciem prób kontaktu określić, jaki stosunek mamy do istot anielskich i jak ma wyglądać nasz kontakt z nimi.

3. Określmy, na jakich płaszczyznach pragniemy doświadczać kontaktu z Aniołami

Niestety nie zawsze jesteśmy gotowi na to, aby zaakceptować pojawiające się w naszych umysłach myśli, jako formę przekazu od istot anielskich. Bywa tak, że uporczywa myśl, wcale nie musi pochodzić od Aniołów. Jeżeli nie jesteśmy pewni lub nie jesteśmy w stanie określić skąd pochodzi przekaz, możemy wtedy poprosić Anioły, żeby dały nam jakiś znak na potwierdzenie. Bądźmy jednak uważni, ponieważ może on się pojawić zarówno w naszej przestrzeni fizycznej, jak i duchowej – np. poprzez sny i wizje, znalezione na ulicy piórko lub też w formie słów piosenki usłyszanej w radiu. Dajmy im wolną rękę, a na pewno zaskoczy nas ich niesamowita pomysłowość.

4. Zaprośmy Anioły do naszej przestrzeni

Można powiedzieć, że otaczając się Aniołami na co dzień, przyciągniemy je i zaprosimy do naszej przestrzeni. Wszystko, co ukierunkuje nasze myśli na istoty anielskie, tutaj się sprawdzi: książki, muzyka, sztuka, modlitwa, a nawet zwykła rozmowa o nich…

5. Dowiedzmy się, jak możemy nawiązać kontakt z Aniołami

Jest wiele sprawdzonych metod na skuteczne nawiązanie kontaktów z Aniołami. Warto poszperać trochę i dowiedzieć się więcej na ten temat. Zacznijmy stosować te metody w praktyce, aby szybciej uzyskać upragnione efekty. Więcej na ten sposobów kontaktowania się z Aniołami znajdziesz tutaj:
Jak kontaktować się z Aniołami – 10 sprawdzonych sposobów

6. Poszerzajmy naszą wiedzę o Aniołach

Poszerzanie naszej wiedzy o Aniołach, siłach anielskich, ich atrybutach oraz o tym, czego się możemy po nich spodziewać, będzie bardzo pomocne. W ten sposób dowiemy się, jak może wyglądać nasza współpraca z nimi oraz czego możemy się od nich spodziewać. Pomoże nam to nastawić się na to, jakiej formy pomocy możemy od nich oczekiwać oraz dowiemy się także, czego możemy przy nich doświadczyć.

7. Ćwiczmy naszą percepcję

Regularne stosowanie ćwiczeń poszerzających percepcję ułatwi nam przygotowanie się na kontakt z Aniołami. Chodzi o to, aby wytworzyć nowe połączenia neuronowe w naszym mózgu. Wykonywane ćwiczenia wcale nie muszą być skomplikowane. Ważne, aby wykonywane czynności były dla nas nowe i niestandardowe. Możemy np. ćwiczyć pisanie lewą ręką, wykonywać codzienne czynności w innej kolejności, ćwiczyć naszą pamięć i koncentrację, uczyć się nowych rzeczy. Możliwości jest wiele, a każde nowe doświadczenie poszerzy naszą percepcję.

Picie naparu lub herbaty z dodatkiem kilku ziaren jałowca, stymuluje pracę naszego mózgu. Pomaga on uruchomić nieużywane dotąd połączenia neuronowe oraz przyspiesza przepływ informacji pomiędzy neuronami. Nie należy jednak przekraczać zalecanej dawki (4-5 ziaren na szklankę naparu) oraz przed użyciem jakiejkolwiek substancji wspomagającej, zasięgnąć informacji u wykwalifikowanego fitoterapeuty.

8. Oczyszczajmy i dbajmy o naszą szyszynkę

Większość osób rozwijających się duchowo świetnie zdaje sobie sprawę z tego, jak istotną rolę odgrywa nasza szyszynka w postrzeganiu pozazmysłowym. W szyszynce wytwarzana jest dimetylotryptamina (tzw. „molekuła duszy”), która nie tylko wpływa na naszą percepcję, ale i również aktywizuje doświadczanie podwyższonych stanów świadomości. Jeżeli więc chcemy otworzyć się na doświadczenia pozazmysłowe, to zadbajmy o naszą szyszynkę. Więcej na temat oczyszczania szyszynki znajdziesz tutaj:
Szyszynka – jak ją odwapnić i oczyścić?

9. Upewnijmy się, że jesteśmy przygotowani duchowo, mentalnie i fizycznie na kontakt z Aniołami

Bardzo ważne jest to, aby utrzymywać równowagę zarówno na poziomie duchowym, mentalnym, jak i fizycznym. Spożywanie żywności niskowibracyjnej, brak ruchu, egzystencja w trybie “przetrwania”, życie w ciągłym stresie, strachu lub pretensji, będą zaburzać naszą wewnętrzną równowagę. Jeżeli pragniemy doświadczyć kontaktu z istotami anielskimi lub innymi istotami wyższymi, to musimy wypracować tą równowagę w sobie na wszystkich naszych poziomach. Wszystko musi być zbilansowane. Wtedy będziemy otwarci na subtelne doświadczenia i kontakty pozazmysłowe.

10. Dbajmy o naszą wysoką wibrację

Przebywanie w wysokiej wibracji, stwarza nam doskonałe warunki na rozwijanie i doświadczanie naszej duchowości. Poszerza nasze możliwości, rozwija percepcję oraz zdolność odczuwania subtelnych energii. Otwiera przed nami nowe możliwości eksploracji i doświadczania świata pozazmysłowego.

jak przygotować się

To oczywiście tylko dziesięć przykładów na to, jak możemy przygotować się do kontaktu z Aniołami. W tego typu kwestiach, ważne jest przede wszystkim podejście indywidualne i działanie intuicyjne, w zgodzie z samym sobą. Bądźmy wytrwali w swoich dążeniach, a na pewno osiągniemy upragniony sukces. Pamiętajmy także, że zawsze możemy poprosić o wsparcie i pomoc Anioły, które zawsze chętnie służą nam swoją pomocą.