Zawsze uważnie dobieraj partnera, z którym dzielisz seksualną energię. Intymność na tym poziomie powoduje przenikanie się energii twojej aury z energią twojego partnera. To niezwykle silne połączenie, które niezależnie od tego, jakie nadajesz mu intencje, powoduje duchowe skutki uboczne.

Im więcej energii poświęcasz na współdziałanie z kimś na tym poziomie intymności, tym głębiej zakorzenia się istnieje współzależności energii i tym bardziej obce aury przeplatają się z twoją. Przenikacie się niczym Yin i Yang w zmysłowym tańcu kochanków.


A teraz wyobraź sobie niestałość i zaburzenia aury twojego partnera. Różnego rodzaju podczepienia i demony, który na co dzień mu towarzyszą. Kochanek, który nosi w sobie dużą ilość energetycznych odłamków. A teraz pomyśl, że to wszystko przechodzi przez ciebie. Łączy się z twoją aurą…

Ludzie nie zdają sobie sprawy z tego, że taka chaotyczna siła może siać niewyobrażalne spustoszenie w ich ciałach energetycznych. Często również odpycha od nich pozytywną energię, a w zamian przyciąga duże pokłady energii negatywnej.

” Nie śpij z człowiekiem, którym nie chciałbyś być.” – Lisa Ch. Patterson

Chcesz więcej ciekawych artykułów? Polub nasz fanpage na Facebooku!

Comments