Męska miłość nigdy nie była i zapewne nigdy nie będzie wylewna. Taka po prostu jest ich natura. Mężczyźni zostali przede wszystkim zaprogramowani na potrzebę przedłużania swojego gatunku. W uczuciach bywają często oni nieporadni. Robią wszystko zupełnie na opak…

Czy to oznacza, że mężczyzna nie potrafi kochać i okazywać uczuć?
O nie!

Prawdą jest, że mężczyźni nie są tak uczuciowi jak kobiety. Nie lubią również afiszować się ze swoimi uczuciami tak jak kobiety. Jednak kiedy mężczyzna ukierunkuje swoje uczucia na tą jedną, jedyną, ukochaną przez niego wybrankę, to właśnie dla niej jest w stanie zatrzymać swoje samcze zapędy i chęci „zaliczenia” innej.

Wiele kobiet marzy o rycerzu na białym koniu, który będzie codziennie obsypywał je płatkami kwiatów. Natomiast dla mężczyzny liczą się małe gesty, które często są tak oczywiste, że są często niezauważane przez kobiety.

Kochający partner przytuli swoją kobietę, kiedy będzie jej smutno. Nie będzie jej mówić jak ma żyć i postępować. Będzie podporą dla niej, na której będzie mogła się oprzeć w razie porażki i ciężkich chwil.

Kochający mężczyzna będzie pokazywał swojej wybrance, jak bardzo jest ona dla niego ważna.

Nie bukietami kwiatów, drogą biżuterią i wyszukanymi strojami. Ani też poezją, wierszami czy sonetami, ale przelotnym spojrzeniem i uśmiechem, przytrzymaniem drzwi lub nieoczekiwanie przyniesionym kubkiem gorącej herbaty w chłodny wieczór.

Kochający mężczyzna nie będzie doszukiwał się wad w swojej partnerce, ale będzie się zachwycał jej zaletami. Będzie robił co tylko w jego mocy aby czuła się ona przy nim spokojnie i dobrze.

Będzie wytrwały, cierpliwy i delikatny. Niczym ogrodnik będzie pielęgnował pączek swojej róży, aby ten rozkwitł przy nim w piękny kwiat.

 

Inspiracja: mulderyzmy.blog.onet.pl

Chcesz więcej ciekawych artykułów? Polub nasz fanpage na Facebooku!

Comments