Każda istota obdarzona duszą odbywa swoją własną podróż i wzrasta we własnym tempie, zgodnie z własną, unikalną ścieżką.

Nie ma przypisanej grupowej ścieżki, ponieważ każda istota robi postępy we własnym tempie, w oparciu o pragnienia własnej duszy. Może się wydawać, że niektóre dusze są daleko w tyle, ale to nie prawda – to tylko złudzenie, ponieważ nie da się zmierzyć tego, kto wyrwał do przodu, a kto się guzdrze.
JEST TO, CO JEST.

Ostatecznie każda istota obdarzona duszą odkryje swoją suwerenność. Zrozumie, że nie znajdzie odpowiedzi w innym człowieku, książce czy innej anielskiej istocie. Każda istota obdarzona duszą zda sobie sprawę, że jest suwerenna, oraz że to w sobie ma wszystkie odpowiedzi i rozwiązania. Każda istota z duszą może odkryć to we własny, unikalny i absolutnie niezwykły sposób.

Gdy widzisz na ulicy pijaną lub pozbawioną środków do życia osobę – nie osądzaj jej, bo być może jest to bardzo zaawansowana dusza, która właśnie doświadcza utraty wszystkiego.

Istnieją również ludzkie istoty obdarzone duszą, które doświadczają wchodzenia w najgłębsze ciemności. Nie dlatego, że są słabe czy popełniły jakiś błąd, ale dlatego, że właśnie takie wybrały doświadczenie, aby pomóc odpowiedzieć sobie na pytanie:

– Kim jestem?

 

 

Źródło: fragment z książki „Podróż Aniołów” G. i L. Hoppe

Chcesz więcej ciekawych artykułów? Polub nasz fanpage na Facebooku!

Comments