Praktycznie każdy mężczyzna w głębi duszy jest chłopcem. Chłopcem, który poszukuje miłości, ciepła i łona matki. Kobieta, nawet ta, która nie posiada dzieci, ma w sobie ogromne pokłady macierzyństwa, do którego lgnie każdy mężczyzna.

Bez względu na to czy jesteś kobietą, czy też mężczyzną, zostałeś zrodzony przez kobietę. To ona nosiła cię pod sercem, tuliła do siebie, obdarzyła miłością i wykarmiła swoją piersią.

Dlaczego mężczyźni mają tak wielki sentyment do kobiecych piersi? Właśnie dlatego.

Mężczyzna instynktownie wybiera kobietę, której piersi są podobne do tych, które posiadała jego matka. Jest do nich bardzo przywiązany… Takie właśnie, a nie inne piersi go wykarmiły…
Mówię tu o kobiecie jego życia. Ukochana kobieta każdego mężczyzny, zawsze w jakimś stopniu będzie podobna do jego matki.

Tęsknota za kobietą rodzi się w mężczyźnie poprzez żeński chromosom zawarty w jego genach. Jest zawarta w nim pamięć tego, że na początku swojego istnienia był on właśnie w kobiecie. Tam gdzie było spokojnie, przytulnie i bezpiecznie. Pragnie tam powrócić. Jego organy płciowe zostały stworzone właśnie na tej zasadzie.

Matko, która posiadasz syna. Wychowujesz męża dla kobiety, która będzie w bardzo dużym stopniu do ciebie podobna…

Problem w obecnym społeczeństwie jest taki, że chłopcom bardzo szybko zabiera się czułość i miłość. Mężczyzna przecież musi być twardy! Ma stać się głową rodziny – wojownikiem, który będzie walczyć o dostatek dla swojej rodziny.
Chłopcy dorastając w takim środowisku z czasem twardnieją. Blokują swoje uczucia ponieważ nie wolno im okazywać swoich słabości.

Tak więc matko, zastanów się…
Czy ty zawsze marzyłaś o mężczyźnie, który będzie twardym i zimnym wojownikiem? Czy też może o takim, który będzie pełnym miłości i czułości kochankiem?
Żaden mężczyzna nie chce być żołnierzem… Każdy zdrowy mężczyzna chce być właśnie kochankiem. Chce leżeć u boku ukochanej kobiety i napawać się jej pięknem. Przesiąkać jej zapachem…
Który mężczyzna woli iść na wojnę i walczyć, niż być głaskanym i całowanym przez ukochaną kobietę?
Jeżeli mężczyzna nie chce czułości i pieszczot, to tylko dlatego, że tak go wychowano i nauczono. Jest to problem, z którym musi się uporać. Tym czasem my, kobiety, obdarowujmy naszych ukochanych mężczyzn morzem miłości. Obudźmy w nich pełnych czułości kochanków i rozkoszujmy się wspólnie spędzonymi chwilami…

 

Inspiracja: przekazyduszy.pl

Chcesz więcej ciekawych artykułów? Polub nasz fanpage na Facebooku!

Comments