Radujcie się z Waszych Żyć i radujcie się tym jak potraficie dawać Miłość i jak potraficie ją przyjąć. Obserwujcie Wasze rodziny, Wasz krąg przyjaciół, Wasze związki. Rozpoznajcie że w tych wspólnych stosunkach odzwierciedla się Dobro Ziemi. Bądźcie w stanie kochać, bądźcie w stanie być dobrotliwym i bądźcie w stanie otrzymywać Miłość i Dobro. Stwórzcie krąg „podobnie wibrujących” przyjaciół i pobierajcie Siłę, Wiedzę i Radość z każdego takiego spotkania. Wzmacniajcie się za pośrednictwem tych nowych Rodzin które niczym nie ustępują Rodzinom Światła z niewidzialnego Bytu.

W związku z tym sprawdźcie Wasze aktualne związki!

Nikogo nie zmieniajcie, zmieniajcie jedynie samych siebie i odsuńcie się jeśli ten ktoś sam z siebie nie zmieni swojego nie wystarczającego zachowania. Nigdy nie zapominajcie: każdy Człowiek jest wolny by decydować / również wtedy gdy jest „o nim decydowane” bez tego że sam to zauważy. To znaczy: ktoś może zawładnąć Waszymi myślami, słowami, odczuciami i czynami jeśli pozwolicie na to na jednym z poziomów Waszej Istoty.

Trzymajcie się z dala od ciemnych Pól Energii! Szukajcie Siły w miejscach i u Ludzi którzy/które odpowiadają Waszej Wibracji, wibrują z Wami i nie wciągają Was w ich niżej wibrujące Dramaty. Sprawdźcie w tej sprawie Wasze najbliższe otoczenie, to jest zadanie które się bardzo opłaca.

PODSUMOWANIE

Tym samym docieramy do końca tego Przesłania i Ja dokonam podsumowania:

  1. Minęła Ciemna Gra na Ziemi, skończył się Projekt Polaryzacji
  2. Chronionym pozostaje każdy Człowiek który połączony jest z Bogiem
  3. Ta Ludzkość stawiła się po pełny Światła Spadek Atlantydy

 

Ja Jestem Trębaczem Boga!

Ja byłem i Jestem Światłem dla Ludzkości przez wszystkie czasy Ciemności na Ziemi. Dziś coraz więcej Ludzi rozpoznaje się w tym Świetle i poprzez Życie w nieskończoności Boga Dusze rozpoznają swoją nieśmiertelność.

Kończy się jeden Cykl i zaczyna nowy.

Jednak Projekt Ziemia jest wyjątkowy w Tworzeniu Boga i takim pozostanie w Wieczności. Ja kocham Was bezgranicznie.

 

Archanioł GABRIEL

 

Źródło: kochanezdrowie.blogspot.ie

Chcesz więcej ciekawych artykułów? Polub nasz fanpage na Facebooku!

Comments