Pierwsza Atlantyda podnosi się z Waszego Wnętrza. Nadszedł czas w którym Uniwersalna Wiedza będzie dostępna dla wszystkich Ludzi. 

To jest koniec Ezoteryki i początek Egzoteryki: punkt w którym we wszystkich Ludziach obudzone zostaną Wtajemniczenia, Wiedza, Świadomość i umiejętność Bezwarunkowej Miłości Chrystusowej – we wszystkich tych Ludziach, którzy są na to przygotowani. To jest ten właściwy Plon Końca tego Czasu, ten faktyczny Prezent tych Dni albowiem karmiczne powiązania z Ciemnego Czasu przed Atlantydą powoli się rozluźniają – osiągnięty został nowy stopień dojrzałości Ludzkości. Ten fakt nie dotyczy jeszcze wszystkich Ludzi, jednak od dziś jest on gotowy dla wszystkich Ludzi jako uniwersalna okazja Uzdrowienia.

Pełny Światła Spadek Atlantydy jest ponownie przywrócony do Życia i kończą się ciemne konflikty tego Czasu, konflikty które kształtowały wszystkie Epoki tej Ludzkości.

Na Polu Gry Czasu zostaną stoczone ostatnie walki i zmiana polaryzacji ukończy ten wielki Krąg Życia.

Ukochana Ludzkości,
Macie wszelkie powody do radości! Niebo towarzyszy Wam również w tej ostatniej fazie Przełomu. Wy nigdy nie jesteście sami.

 

Źródło: kochanezdrowie.blogspot.ie

Chcesz więcej ciekawych artykułów? Polub nasz fanpage na Facebooku!

Comments